Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde Siparişlerim sayfasındaki iade değişim formu üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. İade ücreti alıcıya aittir.Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün İptal - Satın aldığınız ürün henüz kargolanmadıysa

Satıcıyla irtibata geçerek, iptal talebinizi kendisine iletin. Satıcı, işlemi Bana Özel sayfasından mesaj olarak yazabilirsiniz.. Satıcı işlemi iptal ettiğinde, ürün bedeli otomatik olarak kartınıza iade edilecektir.

Ürün İptal - Satın aldığınız ürün kargolandıysa

Ürün kargolandığı için satış iptali bu aşamada gerçekleştirilemez. Ürünü size ulaştıktan sonra iade sürecini başlatıp ürünü iade edebilirsiniz. İade süreci hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın. İade ettiğiniz ürün satıcıya ulaşınca ürün bedeli kartınıza iade edilecektir.